Чим почистити салон автомобіля.

Власники машин знають, що їх салон брудниться дуже швидко, особливо в перехідні пори року. Дощ, висока вологість, болото під ногами сприяють тому, що внутрішня частина автомобіля потребує постійного прибирання. Як почистити салон автомобіля? Головне правильно та послідовно виконувати чистку, і тільки тоді вона принесе бажаний результат.

З чого почати чистку салона

Перш ніж перейти до прибирання, потрібно визначити, чим почистити салон машини. Необхідно вибрати відповідний засіб для чищення салону автомобіля. До цієї категорії входять піни, аерозолі, поліролі, засоби для очищення скла та інші. Не забудьте про мікрофіброві ганчірки. Подібні продукти можна купити у спеціалізованих магазинах. Не варто купувати універсальні засоби у звичайних магазинах. 

Чистка салону авто включає певну підготовку: усунення пилу та грубого сміття за допомогою пилососа із спеціальною насадкою. Потрібно ретельно почистити салон від крихт і пороху, інакше під час вологої чистки може утворитися мокре місиво, прибрати яке зможуть лише спеціалісти.

Салон автомобіля.

Інструкція з чистки салона автомобіля

Чистка салону автомобіля своїми руками проводиться у кілька етапів. Починати прибирання слід із очищення стелі. 

Стеля

Варто підкреслити, що усунення плям зі стелі ні в якому разі не можна проводити за допомогою мильної води. Таке поєднання може спровокувати провисання тканини. Отже, під час очищення стелі слід дотримуватися такої послідовності:

  • ледь зволоженою ганчіркою з мікрофібри легким рухом очистіть стелю від пилу;
  • нанесіть аерозольний засіб для чищення на всю поверхню стелі рівномірним шаром та залиште на кілька хвилин (зазвичай вказано на упаковці);
  • заберіть залишки засобу сухою серветкою.

Сидіння

Для прибирання сидіння в машині необхідно використовувати лише спеціалізовані засоби для чищення, які підходять для матеріалу обивки. Виведення плям, які застаріли, може вимагати додаткових засобів. Зверніть увагу, роблячи генеральне прибирання всередині авто, слід контролювати використання води, адже у випадку надмірного зволоження, чистка салону може затягтися надовго. Справа у тому, що при прибиранні салону автомобіля за допомогою спеціальних засобів чищення, він за кілька годин встигне висохнути. При застосуванні лише води і мила, процес висихання може зайняти до 48 годин. Отже, схема чищення сидінь виглядає так:

  • розводимо хімічні засоби у мисці з гарячою водою і збовтуємо воду, поки не утвориться густа піна або ж беремо готову піну у балончику і наносимо рівномірно на поверхню сидінь, залишаємо на 3-5 хвилин;
  • м’якою щіткою легко втираємо піну, приділяючи увагу місцям з плямами. Якщо сидіння шкіряні чи дермантинові за потреби можна делікатно протерти їх гладкою стороною губки;
  • після чистки збираємо залишки піни порохотягом.
Чищення сидіння автомобіля.

Пластикові панелі

Кращий засіб для чищення панелей ― це поліроль у вигляді крему чи спрею. Перед нанесенням цих продуктів, слід протерти пластикові поверхні вологою мікрофіброю. Після повного висихання слід нанести вибраний засіб і відполірувати панелі сухою ганчіркою або ж можна обійтися серветкою. Під час очистки панелей будьте обережними, щоб уникнути замикання електропроводки.

Дверні карти

Чищення дверних карт відбувається за тою ж схемою, що і пластикових панелей: із використанням спеціальних засобів та ганчірки.

Чистка дверних карт автомобіля.

Підлога

Для того, щоб якісно помити підлогу, необхідно зняти килимки і пропилососити їх на вулиці. Резинові килимки можна помити у мильній воді і добре прополоскати. Підлогу слід ретельно вимити вологою ганчіркою та водою із спеціальним засобом.

Вікна

Варто підкреслити, що звичайні засоби для миття вікон не підходять для автомобільного скла, вони можуть залишати розводи та лише погіршувати ситуацію. Тому радимо уважно вибирати хімію для чистки і купувати її лише в спеціалізованих магазинах. Миття вікон починається із нанесення спрею на поверхню. Потім його необхідно протирати до повного висихання засобу.

Що передбачає суха чистка

Суху чистку виконують спеціалісти із використанням спеціальної техніки. Такий вид чистки найкраще підходить для автомобілів, адже після них не потрібно чекати на висихання салону. Суха хімчистка це найкращий спосіб почистити салон машини.

Суха чистка автомобіля.

Що передбачає хімічна чистка

Можна почистити салон автомобіля на хімчистці методом глибокого очищення всіх поверхонь від плям із використанням професійної техніки та засобів. Хімчистка дозволяє зберегти салон свіжим, приємним і доглянутим.

Найкращі засоби

Зробити хімчистку салону та надати йому ідеальний зовнішній вигляд можна лише із застосуванням відповідних мийних засобів. Сумніваєтесь, чим почистити салон авто? Найкраще використати спреї для очищения скла, пінки для різних типів тканин сидіння, аерозолю для стелі та пластикових панелей.

Share

Коментувати

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Автомобіль.Вверх