Миття моторного відсіку авто.

Часто на двигуні можна побачити налиплі частинки бруду. Вони негативно впливають на тепловіддачу мотора, що, у результаті, може призвести до проблем у роботі цього агрегата.

Навіщо мити мотор

Мийка двигуна часто видається безглуздою процедурою. Здається, що налипання бруду на ньому не призведе до негативних наслідків. Однак слід зазначити, що ті, хто регулярно миє двигун, звернули увагу на покращенні роботи автомобіля. Брудний двигун ускладнює контроль за витоком субстанцій (наприклад, мастила), які виконують певні функції в автомобілі. Шар пилу та наліт на двигуні перешкоджає також його плавному запуску. Двигун мити необхідно один два рази на рік.

Двигун автомобіля.

Плюси та мінуси

До плюсів миття двигуна відносять:

  • приємний зовнішній вигляд після чистки;
  • покращення теплообміну;
  • безперешкодно можна побачити поломки.

До мінусів мийки відносять:

  • неправильна мийка двигуна автомобіля здатна пошкодити його;
  • ймовірне потрапляння води під капот може пошкодити електроніку.

Методи очищення

Якщо Ви цікавитеся, як правильно помити двигун, то для цього є щонайменше два методи. Для очищення всього бруду використовують обробку паром або ж мийку водою. 

Перший убезпечує від попадання води всередину двигуна: струмінь гарячої пари очищує поверхню агрегату. Цей метод більш безпечний та дозволяє завести авто безпосередньо після закінчення процедури. Однак пар не здатен ідеально як помити двигун автомобіля від бруду, так і очистити його від мастила.

Мийка водою дозволяє краще помити двигун автомобіля від масла і пилу, однак слід добре убезпечити деталь від потрапляння води. У протилежному випадку можуть виникнути проблеми із його запуском.

Як помити двигун авто.

Що варто зробити перед початком очищення

Відповідь на питання як правильно мити двигун починається із інструкції з підготовки до процесу. Очищення моторного відсіку розпочинається з:

  • прикривання електричних елементів (для цього ізолюйте такі місця фольгою або поліетиленом);
  • вибору миючих засобів;
  • охолодження мотора;
  • підігріву води (оптимальна температура 20-40 градусів);
  • заклеювання заводських наклейок скотчем.

Чим краще мити двигуни

Засіб для миття двигуна повинен мати нейтральний рівень кислотності. Такі продукти можна придбати у спеціалізованих магазинах або на автомийках. Не рекомендується застосовувати рідини, які використовують для побутових забруднень.

Чищення двигуна в спеціальних сервісах

Мийка двигуна це складна і відповідальна процедура, яку важко провести в домашніх умовах. У великих містах існують спеціальні сервіси, де Ви можете скористатися набором інструментів та проконсультуватися зі спеціалістами як очистити моторний відсік.

Процес миття мотора

Миття підкапотного простору починається із зняття верхнього захисту двигуна Після цього забруднення слід змити водою і нанести спеціальний мийний засіб. Губкою витираємо делікатними рухами стійкі забруднення, після чого змиваємо піну. Інколи двигуни миються за допомогою пензлів.

Моторний відсік автомобіля.

Зверніть увагу

Найчастішою помилкою з якою стикають новачки, коли починають мити мотор, це надмірне використання води. Завжди пам’ятайте ― двигун миємо без зайвого заливання. Також не забувайте про такий аспект як температура двигуна, повітря та води, адже різниця температур призводить до деформації головки блоку циліндрів.

Сушіння 

Правильно помити мотор недостатньо, необхідно і якісно його осушити. Найкращий спосіб зробити це ― просушити двигун стисненим повітрям. Для цього можна використовувати повітряний компресор, який надається у користуванні на спеціалізованому сервісі.

Як миють двигун автомобіля на мийці

Якщо Ви вирішили мити двигун на автомийці, то краще скористатися послугами професіоналів. Вони підберуть відповідні мийні засоби та проведуть всі етапи миття у правильній послідовності та із використанням відповідної техніки.

Share
Автомобіль.Вверх